3 443 ₴
2 410 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Висота | 41 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6447 |
| Вага | 38 кг |
| Зовнішній діаметр | 260 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 90 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 6447 |
| Вживаність | VOLVO V40 універсал (645) |
| Країна виробництва | Іспанія |