15 031 ₴
10 522 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 380.2168.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 380.2168.52 |
| Вага | 1 кг |
| Зовнішній діаметр | 276 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 114 мм |
| Діаметр центра | 69 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 380.2168.52 |
| Вживаність | CT_W) |
| Країна виробництва | Німеччина |