15 346 ₴
10 742 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 400.3614.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 400.3614.52 |
| Вага | 11 кг |
| Зовнішній діаметр | 315 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 130 мм |
| Діаметр центра | 85 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 400.3614.52 |
| Вживаність | PUCH G-MODELL (W463) |
| Країна виробництва | Німеччина |