15 031 ₴
10 522 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 430.2614.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 430.2614.52 |
| Вага | 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 120 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 27 мм |
| Мoдель | 430.2614.52 |
| Вживаність | OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09)SAAB 9-5 (YS3G) |
| Країна виробництва | Німеччина |