

4 306 ₴
3 014 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 763 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста автомобілів Ford Focus III і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 763 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 763 |
| Вага | 86 кг |
| Зовнішній діаметр | 271 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 0 986 479 763 |
| Ось | задня |
| Вживаність | FORD FOCUS III Turnier |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |