
720 ₴
504 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TSP0325191 |
| Виробник | Delphi |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 203 мм |
| Сумісність з моделлю | Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TSP0325191 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | TSP0325191 |
| Країна виробництва | США |