4 153 ₴
2 907 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 048 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 048 |
| Внутрішня висота | 57 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 160 мм |
| Діаметр центра | 132 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Ford |
| Мoдель | 0 986 477 048 |
| Зовнішній діаметр | 3 мм |
| Ось | задня |
| Вживаність | TRANSIT TOURNEO Автобус |
| Країна виробництва | Німеччина |