2 601 ₴
1 821 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7D0392 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7D0392 |
| Внутрішня висота | 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 6 мм |
| Діаметр фаскі | 66 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Renault |
| Мoдель | 7D0392 |
| Ось | задня |
| Вживаність | fa0_)<br> |
| Країна виробництва | Італія |