3 754 ₴
2 628 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 7D0063 |
| Виробник | LPR |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7D0063 |
| Внутрішня висота | 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр | 280 мм |
| Діаметр фаскі | 5 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Мoдель | 7D0063 |
| Вживаність | TRANSIT TOURNEO Автобус |
| Країна виробництва | Італія |