

2 520 ₴
1 764 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HDF925 |
| Виробник | Delphi |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Висота | 183 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HDF925 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 10 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 8 мм |
| Мoдель | HDF925 |
| Розмір різьблення | M10 x 1.5 |
| Країна виробництва | США |
| Тип | фільтр-патрон |