1 714 ₴
1 200 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Висота | 187 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF8534 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 8 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 10 мм |
| Мoдель | WF8534 |
| Виробник | WIXFILTRON |
| Країна виробництва | США |