853 ₴
597 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | IW20 |
| Виробник | Denso |
| Матеріал електрода | Іридій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | IW20 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина різьблення | 19 мм |
| Кальальне число | 20 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | IW20 |
| Особеннсоти | з плоским сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 20.6 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1.25 |
| Відстань між електродами | 1.1 мм |
| Країна виробництва | Бангладеш |