569 ₴
398 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1521-2378 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1521-2378 |
| Вид | Вуглець |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1521-2378 |
| Країна виробництва | Чехія |