

644 ₴
451 ₴
Показати оптові ціниНіж кухарський Bergner Resa виготовлений із сталі; лезо стійке до корозії; легко заточується; при цьому надовго зберігаючи ідеальну гостроту. Гладка ріжуча кромка. Ергономічна ручка зручної форми. Ніж не тільки прикрасить вашу кухню; але й дуже практичний у використанні.
Характеристики ножа кухарського з нержавіючої сталі Bergner Resa
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bergner |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Тип | Ніж кухарський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BG-4062 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина леза | 200 мм |
| Матеріал рукояті | бакеліт |
| Мoдель | Resa 20 см |
| Призначення | сантоку (кухарський) |
| Особливості | ергономічна форма ручки |
| Розміри | 300 мм |
| Серія | Resa |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип кріплення рукояті | на заклепках |
| Колір леза | неіржавка сталь |
| Колір рукояті | чорний |