
713 ₴
499 ₴
Показати оптові ціниВдалий вибір наповнювача для котячого туалету позбавить вас від клопоту із неприємним запахом; а вашого котика від дискомфорту; спричиненого жорсткими гранулами; неприродним шурхотом чи відразливим ароматом.
Щоб улюбленець завжди робив свою справу «чисто»; використовуйте соєвий наповнювачі Essence Tofu!
Його особливості:
Склад: спресована маса соєвих волокон; харчовий крохмаль; гуарова камедь. Не містить шкідливих для здоров’я тварин та людей речовин. Без ГМО.
Розмір гранули: 2 мм
Спосіб використання: засипте наповнювач шаром 5-6 см у чистий та сухий котячий лоток.
Після використання туалету котом; видаліть лопаткою тверді відходи (екскременти) та грудочки в сміттєвий пакет або іншу ємкість. Додайте наповнювач до попереднього рівня. Вимийте руки після заповнення лотка. Рекомендуємо періодично проводити дезінфекцію лотка або котячого туалету; в якому використовується наповнювач.
Поради щодо використання: якщо у вас не один кіт; рекомендується не збільшувати кількість наповнювача; а частіше видаляти використаний. Якщо вашому коту складно звикнути до нового наповнювача; то спробуйте в перший місяць змішувати його з попереднім наповнювачем у співвідношенні 50/50 %.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essence |
| Вага | 2.5 кг |
| Об`єм | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4820261920031 |
| Вид | соєвий |
| Гарантія, міс | 0 |
| Гранули | стандарт (1.5 - 2.5 мм) |
| Категорія | для кішок |
| Мoдель | Tofu натуральний 2 мм 6 л |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | грудкується |