1 314 ₴
920 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5408XS |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5408XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1352 мм |
| Кількість зубців | 169 шт. |
| Межзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5408XS |
| Вживаність | daewoo nubira с |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 24 мм |