



8 023 ₴
5 616 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S35 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 38 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 S35 |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 6 |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Мoдель | 0 986 479 S35 |
| Вживаність | pathfinder iii (r51)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |