



1 279 ₴
895 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 457 070 007 |
| Виробник | Bosch |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Висота | 142 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1 457 070 007 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр трубки виходу палива (випускна) | 39 мм |
| Діаметр трубки подавальник палива (впускна) | 39 мм |
| Мoдель | 1 457 070 007 |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | фільтр-патрон |