4 900 ₴
3 430 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6205.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6205.10 |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 259 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 92 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 21 мм |
| Мoдель | 6205.10 |
| Вживаність | EV)ROVER 600 I (RH) |
| Країна виробництва | Іспанія |