
8 649 ₴
6 054 ₴
Показати оптові ціниГальмівні диски FERODO DDF1881C дозволить зробити своєчасну заміну зношених дисків. Гальмівний диск DDF1881C має підвищені гальмівні властивості та надійність роботи з першого натискання. Оптимізована конструкція диска; дозволяє мінімізувати рівень вібрацій та шуму; під час водіння; чи не відчуваючи тремтіння гальма. У той же час конструкція дисків; забезпечує ефективне відведення тепла та високу стійкість до різними факторами зносу. Гальмівні диски FERODO відповідаю за якістю та надійності оригінальним комплектуючих; гарантуючи ефективну роботу і тривалий термін служби з самого початку установки. Диски виконані з міцного високовуглецевого чавуну; а спеціальне поверхневе покриття служить захистом; що запобігає процес окислення. Проста та швидка установка; в поєднанні підвищеними гальмівні властивості з моменту установки і всього періоду пророблення.
Гальмівні диски FERODO DDF1881C підлягають установки на задній міст; та підходять для широкого спектру автомобілів; таких марок: TOYOTA.
Компанія FERODO є лідером з виробництва автозапчастин для гальмівних систем більшості автомобілів. Застосування новітніх технологій в сфері виробництва; металургійних випробувань; тестування продукції в лабораторних умовах; забезпечують максимальну надійність та ефективність в екстремальних умовах. Завдяки цьому продукція відповідає високим стандартам якості виробників оригінальних автозапчастин.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1881C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 58 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1881C |
| Вага | 12 кг |
| Зовнішній діаметр | 297 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 0 мм |
| Діаметр центра | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | DDF1881C |
| Ось | задня |
| Вживаність | TOYOTA VERSO (_R2_) |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | невентильований |