5 060 ₴
3 542 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0187 |
| Виробник | Metelli |
| Висота | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 23-0187 |
| Зовнішній діаметр | 302 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 79 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 23-0187 |
| Вживаність | BMW 5 Touring (E34) |
| Країна виробництва | Італія |