546 ₴
382 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 698735 |
| Виробник | Valeo |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 112 мм |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V, Civic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 698735 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 698735 |
| Країна виробництва | Франція |