


1 661 ₴
1 163 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Case logic |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3204394 |
| Зовнішні розміри чохла (ШхВхГ) | 349x249x20 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Мoдель | 14" Ibira Sleeve IBRS-214 Dress Blue |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 14" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Країна виробництва | Китай |