2 214 ₴
1 550 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HX 158D |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 47 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HX158D |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 6 мм |
| Мoдель | HX158D |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип | корпусний |
| Ширина | 154 мм |