4 623 ₴
3 236 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remsa |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6838 |
| Вага | 08 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 90 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 6838 |
| Вживаність | N2_W) |
| Країна виробництва | Іспанія |