426 ₴
298 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1520-1030 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 193 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1520-1030 |
| Вид | звичайний |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 1520-1030 |
| Країна виробництва | Чехія |