



12 686 ₴
8 880 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 732 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста лівої сторони автомобілів Porsche Panamera і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 732 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Сумісність з моделлю | Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 732 |
| Вага | 8 кг |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 130 мм |
| Діаметр центра | 98 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Porsche |
| Мінімальна товщина | 26 мм |
| Мoдель | 0 986 479 732 |
| Ось | задня |
| Вживаність | panamera sport turismo (971)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | вентильований |