


343 ₴
240 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4612 |
| Виробник | NGK |
| Довжина різьби | 25 мм |
| Матеріал електрода | Нікель |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | A13 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4612 LZTR5A-13 |
| Вид пального | бензин |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість бічних електродів | одноелектродна |
| Мoдель | 4612 LZTR5A-13 |
| Особеннсоти | з конусним сідлом |
| Розмір гайкового ключа | 16 мм |
| Розмір різьблення | M14 x 1 |
| Відстань між електродами | 1.3 мм |
| Країна виробництва | Японія |