7 709 ₴
5 396 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 200.2520.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200.2520.20 |
| Вага | 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 114 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 22 мм |
| Мoдель | 200.2520.20 |
| Вживаність | NISSAN TIIDA Похила задня частина (C11) |
| Країна виробництва | Німеччина |