


14 461 ₴
10 123 ₴
Показати оптові ціниПрезентаційна стійка ПС-11 — це надійне та якісне рішення для встановлення телевізорів із діагоналлю від 55 до 75 дюймів. Вона витримує навантаження до 50 кг; а кріплення за стандартом VESA забезпечує сумісність із більшістю сучасних моделей телевізорів. Роликові колеса дозволяють легко переміщувати стійку; що робить її ідеальним вибором для презентаційних просторів із частим використанням. Конструкція передбачає високу функціональність і простоту монтажу.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sector |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 600 x 400 |
| Артикул | ПС-11 Black |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діагональ екрану | 75" |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 75" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 55" |
| Мoдель | ПС-11 Black |
| Навантаження | до 50 кг |
| Регулювання | нахил |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип | Мобільна |
| Кут нахилу | +12° ~ -12° |