12 686 ₴
8 880 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 610.3719.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 610.3719.20 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 328 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 27 мм |
| Мoдель | 610.3719.20 |
| Вживаність | VOLVO XC90 I (275) |
| Країна виробництва | Німеччина |