4 900 ₴
3 430 ₴
Показати оптові ціниГальмівні диски разом з гальмівними колодками забезпечують тертя для перетворення кінетичної енергії автомобіля в тепло. Точність виготовлення і точність форми дуже важливі для гальмівних дисків. Оскільки диски обертаються зі швидкістю колеса; вони повинні бути ідеально збалансовані; щоб запобігти вібрації. Найменша нерівність поверхні диска також викликає вібрацію при гальмуванні. Ось чому гальмівні диски Nipparts виготовляються відповідно до конструкції оригінального обладнання і допусками з максимальним биттям 0;3 мм і максимальним DTV (допуск биття втулки) 0;01 мм. Це забезпечує ідеальний монтаж і запобігає тремтінню або вібрації. Високоміцна; однорідна якість сталі; забезпечує як низькі властивості зносу; так і високу стабільність форми в діапазоні високих температур і під час багатьох теплових циклів. Гальмівні деталі Nipparts забезпечують безпечне і надійне гальмування при будь-яких умовах руху. Всі гальмівні диски відповідають законодавчим нормам ECE R90 і відповідають оригінальної комплектації; обробці і якості виробників автомобілів.
Мінімальна товщина [мм] - 19
Фаски 2 [мм] - 100
Діаметр маточини [мм] - 141
Діаметр центрування [мм] - 55
Сумісність - TOYOTA YARIS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3302163 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з моделлю | R90, Yaris |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N3302163 |
| Вага | 4 кг |
| Зовнішній діаметр | 275 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 55 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мінімальна товщина | 19 мм |
| Мoдель | N3302163 |
| Ось | передня |
| Вживаність | TOYOTA YARIS (_P13_) |
| Країна виробництва | Бангладеш |
| Тип гальмового диска | вентильований |