3 081 ₴
2 157 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J3408000 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 51 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | J3408000 |
| Внутрішня висота | 36 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центра | 64 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Suzuki |
| Мoдель | J3408000 |
| Ось | задня |
| Вживаність | aj)<br> |
| Країна виробництва | Бангладеш |