11 954 ₴
8 368 ₴
Показати оптові ціниГальмівні диски разом з гальмівними колодками забезпечують тертя для перетворення кінетичної енергії автомобіля в тепло. Точність виготовлення і точність форми дуже важливі для гальмівних дисків. Оскільки диски обертаються зі швидкістю колеса; вони повинні бути ідеально збалансовані; щоб запобігти вібрації. Найменша нерівність поверхні диска також викликає вібрацію при гальмуванні. Ось чому гальмівні диски Nipparts виготовляються відповідно до конструкції оригінального обладнання і допусками з максимальним биттям 0;3 мм і максимальним DTV (допуск биття втулки) 0;01 мм. Це забезпечує ідеальний монтаж і запобігає тремтінню або вібрації. Високоміцна; однорідна якість сталі; забезпечує як низькі властивості зносу; так і високу стабільність форми в діапазоні високих температур і під час багатьох теплових циклів. Гальмівні деталі Nipparts забезпечують безпечне і надійне гальмування при будь-яких умовах руху. Всі гальмівні диски відповідають законодавчим нормам ECE R90 і відповідають оригінальної комплектації; обробці і якості виробників автомобілів.
Мінімальна товщина [мм] - 28
Фаски 2 [мм] - 114;3
Діаметр маточини [мм] - 160
Діаметр центрування [мм] - 58
Сумісність - SUBARU TRIBECA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | N3307018 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | R90, Tribeca |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | N3307018 |
| Вага | 9 кг |
| Зовнішній діаметр | 316 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 3 мм |
| Діаметр центра | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Subaru |
| Мінімальна товщина | 28 мм |
| Мoдель | N3307018 |
| Ось | передня |
| Вживаність | SUBARU TRIBECA (B9) |
| Країна виробництва | Бангладеш |
| Тип гальмового диска | вентильований |