4 306 ₴
3 014 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1733 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 44.2 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1733 |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Renault |
| Мoдель | 5010-1733 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Чехія |
| Тип гальмового диска | вентильований |