4 146 ₴
2 902 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SD3012 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD3012 |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | SD3012 |
| Вживаність | DAEWOO NUBIRA універсал (J150) |
| Країна виробництва | Південна Корея |