9 280 ₴
6 496 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.2927.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 150.2927.20 |
| Вага | 3 кг |
| Зовнішній діаметр | 294 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 4 мм |
| Мoдель | 150.2927.20 |
| Вживаність | MINI MINI CLUBMAN (F54) |
| Країна виробництва | Німеччина |