1 404 ₴
983 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5299 |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5299 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1384 мм |
| Кількість зубців | 173 шт. |
| Межзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5299 |
| Вживаність | fiat ducato c бортової платформою/ходова частина (230_) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 25 мм |