1 836 ₴
1 285 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5699XS |
| Виробник | Gates |
| Стан | Новий |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5699XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина | 1238 мм |
| Кількість зубців | 130 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Volvo |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Межзубчаста відстань | 525 мм |
| Мoдель | 5699XS |
| Вживаність | volvo xc90 ii (256) |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 23 мм |