3 180 ₴
2 226 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.05 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | E3CM1-3ST |
| Габарити | 33.8 х 17.4 x 24.7 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Комплектація | фільтр |
| Мoдель | E3CM1-3ST |
| Потужність | 1000 Вт |
| Особливості | знімний кошик для фільтра |
| Резервуар для води | 1.375 л |
| Спосіб компонування | окремі |
| Країна виробництва | Китай |
| Сфера застосування | для вдома (побутові) |
| Функції | антикапельная система |
| Колір | Чорний |