



5 374 ₴
3 762 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A10 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 A10 |
| Зовнішній діаметр | 286 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 100 мм |
| Діаметр центра | 58 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 5 мм |
| Мoдель | 0 986 479 A10 |
| Вживаність | outback (br)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |