



4 780 ₴
3 346 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск Bosch 0 986 479 A04 гідно замінить собою елемент системи; що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднего моста автомобілів Mercedes-Benz A-Class; B-Class; CLA; GLA-Class і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
Підсумковий диск ефективно відводить тепло; стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A04 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 9.8 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | GLA-Class, A-Class, B-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 A04 |
| Вага | 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 112 мм |
| Діаметр центра | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 479 A04 |
| Ось | задня |
| Вживаність | gla-class (x156)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Тип гальмового диска | невентильований |