3 586 ₴
2 510 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 129 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 477 129 |
| Внутрішня висота | 68 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 4 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мoдель | 0 986 477 129 |
| Зовнішній діаметр | 279 мм |
| Вживаність | p80_)<br> |
| Країна виробництва | Німеччина |