
7 709 ₴
5 396 ₴
Показати оптові ціниГальмівний диск FERODO DDF1079 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля; для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на задній міст і має високовуглецеву обробку. Диск невентильований і отримав 5 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Гальмівні диски бренду FERODO мають безліч переваг; серед яких:
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1079C |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DDF1079C |
| Вага | 07 кг |
| Зовнішній діаметр | 288 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаскі | 108 мм |
| Діаметр центра | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Volvo |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | DDF1079C |
| Ось | задня |
| Вживаність | VOLVO XC70 CROSS COUNTRY I (295) |
| Країна виробництва | Великобританія |
| Тип гальмового диска | невентильований |