1 683 ₴
1 178 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 667 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43.7 мм |
| Довжина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Товщина | 17.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 667 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 0 986 424 667 |
| Країна виробництва | Німеччина |