
87 ₴
61 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8302561 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Матеріал ворсу | Натуральний |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Мoдель | флейцевий "Англійський" 4" |
| Розмір пензля | 4" |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип пензля | універсальний |
| Форма пензля | прямокутна |
| Ширина пензля | 100 мм |