10 574 ₴
7 402 ₴
Показати оптові ціниIceGem 240P - система водяного охолодження виробництва Silver Stone. Отримав два вентилятори по 120 мм. Повністю покриває блок; щоб ефективно відводити тепло від процесора.
Дизайн виділяється діамантовим огранюванням і покриттям логотипу SilverStone. Підсвітку RGB можна налаштовувати; змінюючи режими освітлення; яскравість і швидкість зміни кольору. Всього режимів 10.
У двигуні насоса використовується трифазна 6-полюсна конструкція для більш плавної і тихої роботи в порівнянні з іншими двигунами.
Сумісність з сокетами Intel LGA 115X / 1366/1200/2011/2066 і AMD sTRX4 / TR4 / AM4 / AM3 / AM2 / FM2 / FM1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SilverStone |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SST-IG240P-ARGB |
| Вага | 1800 р |
| Повітряний потік | 93.4 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Тиск | 3.18 мм H2O |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 2200 об./хв |
| Максимальний TDP | 200 Вт |
| Мoдель | IceGem 240P ARGB |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір водоблока | 76 x 66 x 76 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 274 х 120 х 38 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | 2011 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 36.6 dB |