



5 301 ₴
3 711 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xilence |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | XC977 |
| Повітряний потік | 70 CFM |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Довжина патрубків | 400 мм |
| Для процесорів | AMD |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертання | 1800 об./хв |
| Максимальний TDP | 300 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Мoдель | LiQuRizer 240 ARGB |
| Напруга живлення вентиляторів | Дванадцять |
| Підсвічування | RGB |
| Розмір водоблока | 72 x 72 x 47.3 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 274 x 120 x 27 мм |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Сокет | 2011 |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
| Рівень шуму | 30 dB |