

1 710 ₴
1 197 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cellfast |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 42-420 |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр зрізу | 45 мм |
| Мoдель | d різу 45мм |
| Особливості | ручка з поверхнею SAFETOUCH |
| Країна виробництва | Польща |