

2 820 ₴
1 974 ₴
Показати оптові ціниСумка-візок Colombo Greenwich (CRL002-RPET) виготовлена із переробленого пластику; тож; обираючи дану модель; ви не тільки задовольняєте свою потребу в стильному та практичному візку; але і дбаєте про екологію. Цей візок виготовлений із високоякісних матеріалів та має естетичний дизайн; а також розширений функціонал; до якого входять знімні колеса; складана основа рами та додаткова кишеня на блискавці для зберігання дрібниць. Зовнішня частина коліс виготовлена з гуми; що зменшує шум та продовжує термін експлуатації.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Об`єм | 40 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930521 |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр коліс візка | 16 см |
| Кількість коліщат | 2 |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Мoдель | Greenwich (CRL002-RPET) |
| Розміри | 31 x 36 x 96 см |
| Розміри в складеному вигляді | 7 х 36 х 90 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Середній |